Yaşam

Angus Cloud… GENÇ OYUNCU EVDE BULUNDU!

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen ‘Euphoria’ dizisinin genç yıldızı Angus Cloud, ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki evinde ölü bulundu.

Geçen hafta babasını gömdüğünden beri bir türlü toparlanamayan ve akıl sağlığı sorunları yaşayan Bulut’un ailesi, yaptıkları açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bugün inanılmaz bir insana veda etmek zorunda kaldığımız için çok üzgünüz. Bir sanatçı, bir arkadaş, bir erkek kardeş ve bir oğul olarak Angus birçok yönden hepimiz için özeldi.

Angus geçen hafta babasını gömdü ve bu kayıpla mücadele ediyor. Tek tesellimiz, Angus’un artık en iyi arkadaşı olan babasıyla yeniden bir araya geldiğini bilmek.

Angus’un ölümünün başkalarına yalnız olmadıklarını ve bununla tek başlarına mücadele etmemeleri gerektiğini hatırlatacağını umuyoruz.”

“Dünyanın onu mizahı, kahkahası ve herkese olan sevgisiyle hatırlayacağını umuyoruz. Hâlâ bu yıkıcı kaybın üstesinden gelmeye çalışırken mahremiyet istiyoruz.”

“ÇOK ÜZGÜNÜZ”

‘Euphoria’nın yayınlandığı HBO kanalı, “Angus Cloud’un vefatını öğrenmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Son derece yetenekliydi ve HBO ve Euphoria ailesinin sevilen bir parçasıydı. Bu zor zamanda arkadaşlarına ve ailesine başsağlığı diliyoruz.”

Cloud’un ailesine yakın bir kaynak Entertainment Tonight’a; Genç aktör, babasını son yolculuğunda uğurladığı İrlanda’dan döndükten sonra “ciddi intihar düşünceleriyle uğraştığını” söyledi.

ANNESİ ACİL YARDIM İSTEDİ

TMZ’nin haberine göre; Oakland Polisi ve İtfaiyesi, Angus Cloud’un Pazartesi günü saat 23:30 sularında annesi tarafından yapılan bir acil durum çağrısına yanıt verdiğini ortaya çıkardı.

Cloud’un annesi ‘olası bir aşırı doz’ bildirdi ve Angus’un nabzının olmadığını söyledi.

Ancak polis, ünlü ismin ölüm sebebinin şu anda bilinmediğini ve soruşturma başlattığını duyurdu.

haber-eceabat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu